מי אנחנו

פנסיה 120 – ייעוץ פנסיוני אפקטיבי, נוסדה בשנת 2006 במטרה לתת מענה מקצועי בתחום החיסכון הפנסיוני והביטוח.

מטרתנו הינה מתן ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי על-ידי יועץ פנסיוני בלתי תלוי, הפועל ללא משוא פנים, מקצועי, חסר פניות וברמה הגבוהה ביותר.

שירותי הייעוץ פנסיוני שלנו מיועדים לשכירים, עצמאים, בעלי שליטה, פורשים, חברות, מעסיקים וועדי עובדים.
בנוסף לייעוץ פנסיוני, לאורך השנים הרחבנו את התמחויותינו במתן ייעוץ וליווי מקצועי גם בתחומים נוספים, כגון: ייעוץ פרישה, תכנון פיננסי ופנסיוני, ייצוג מול מס הכנסה וביטוח לאומי, ייעוץ בקרנות פנסיה וותיקות גירעוניות, מבטחים הוותיקה, ייעוץ פנסיוני למורים ועוד.

הניסיון שלנו

ייעוץ פנסיוני לפרטיים ומעסיקים - 25 שנים
ייעוץ פרישה ומיסויי פנסיוני - 23 שנים
מיצוי זכויות במבטחים הוותיקה - 22 שנים
שוק ההון - 21 שנים
תביעות בריאות ואובדן כושר עבודה - 20 שנים

למה לבחור בנו

פנסיה 120 – ייעוץ פנסיוני אפקטיבי, המובילה בחברות ייעוץ פנסיוני בישראל, מספקת שירותי יעוץ פנסיוני ופרישה ובעלת וותק בתחום הפנסיה וההשקעות בישראל מעל 20 שנה.

נסיון רב שכזה מול לקוחות פרטיים ומעסיקים, אפשר לנו לייצר תהליך יעוץ פנסיוני ופרישה מקצועי בו מקסמנו את הזכויות הפנסיוניות של לקוחותינו ברמה הגבוהה ביותר.

מקצועיות

לחברתנו נסיון של אלפי ייעוצים פנסיונים ללקוחות פרטיים ומעסיקים. אנו מתמחים בייעוץ פרישה, במיסוי פנסיוני, בקרנות פנסיה וותיקות (מבטחים הוותיקה), ביטוחי מנהלים וביטוחים רפואיים ועוד.

שקיפות

המטרה שלנו היא ברורה – מיקסום החסכון הפנסיוני של לקוחותינו! אך לא פחות חשוב, הוא שקיפות המידע, כך כל לקוח יוכל להבין את מצבו הפנסיוני הנוכחי והעתידי באופן הברור ביותר.

עלות

סביר כי תמצאו זולים מאיתנו, אך שמדובר בפנסיה שלכם, תנו ליועצים פנסיוניים מקצוענים לדאוג לכם. כל טעות קטנה עלולה לגזול מחסכונכם הפנסיוני עשרות ואפילו מאות אלפי שקלים. אנו גובים תמורה הוגנת ביחס לערך הרב שאנו מספקים ללקוחותינו.

התקשרו ויועץ מקצועי ישמח
לעמוד לשירותכם: 08-9398977

יודעים מה מצב הפנסיה שלכם?

אל תתנו לאף אחד לגעת לכם בפנסיה שלכם! היא שלכם בלבד! השאירו פרטים ונשמח לספר לכם מה מצב הפנסיה שלכם.

מאמרים אחרונים